Y ÜKLENİY
R

Baskı Matbaa Çözümleri

BASKI MATBAA ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal Kimlik

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. İyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde firmalar kurumsal kimlik tasarımına özen göstermeli hatta bunun için alanlarında uzman profesyonellerle çalışmalıdırlar.

Peki, Bu "Kurumsal Kimlik" Kavramı Neleri Kapsar?

Markanın ürettiği ürünlerin ambalajları, markaya ait tabelalar, antetli kağıtlar, zarflar, dosyalar, kartvizitler, faturalar ve irsaliyelerle tahsilat mektupları, markanın verdiği sertifikalar, markanın katalogları, reklamlar veya broşürler, bayraklar, ajanda, takvim, bloknot gibi promosyon ürünleri markanın kurumsal kimliğini oluşturan bazı ögeleridir.

BASKI MATBAA ÇÖZÜMLERİ

Davetiye

Doğru davetiye seçimi ile anları ölümsüzleştirin. Düğün, nişan ve nikah gibi organizasyonlar için yapılan planlamalarda davetiye oldukça önemli ve özel bir yere sahiptir. Oganizasyonunuz için en doğru modeli seçmek ise her baktığınızda yüzünüzün gülümsemesine neden olacak hoş bir anıya sahip olmanızda etkili olur.

Düğün organizasyonları, evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileleri için çok önemlidir. Her detayın kusursuz olmasını hayal eden çiftler zaman zaman bütçe engeline takılabilir. En uygun ve göze hitap eden tasarımlar Hulipa Sitesinde hizmetinizde...

Sayfa 0.00002 saniyede yüklendi.